^w górę

Podsumowanie VII konkursu

9 kwietnia 2014 to bardzo ważny dzień dla uczestników VII Rejonowego Konkursu Informatycznego. Konkurs odbył się w Liceum Ogólnokształcącym  im. T. Kościuszki w Jarocinie. Do współzawodnictwa przystąpiło 27 młodych informatyków z liceów ogólnokształcących z Krotoszyna, Koźmina, Pleszewa, Jarocina oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 1 w Jarocinie. W pierwszym etapie były zadania testowe oraz zadanie z algorytmów.  Najwięcej bo 36 punktów na 40 zdobył Jacek Fila.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się razem 11  uczniów. Drugi etap polegał na rozwiązaniu trzech zadań przy komputerze: z arkusza kalkulacyjnego, bazy danych i programowania. Tym razem również najlepszym okazał się Jacek Fila z 3b z I LO z Krotoszyna, który razem uzyskał 68,25 punktów. Oto najlepsi:

 

Miejsce

Nazwisko, Imię

Klasa

Szkoła

1

Jacek Fila

3b

I LO Krotoszyn

2

Zwierzchlewski Maciej

3e

I LO Jarocin

3

Nowak Mateusz

3e

I LO Jarocin

4

Zaworski Kamil

4 TI

ZSP 1 Jarocin

5

Błaszczyk Paweł

4 TI

ZSP 1 Jarocin

6

Hażak Dominik

1 Tia

ZSP 1 Jarocin

 

W finale konkursu znaleźli się również Zawiślak Michał I LO Pleszew, Burczyk Marcin I LO Koźmin, Rybakowski Jakub I LO Krotoszyn, Kropski Oskar ZSP 1 Jarocin, Paluszkiewicz Tomasz I LO Jarocin.

 

Uczestnicy i laureaci otrzymali upominki i kosztowne nagrody - ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Bank Spółdzielczy w Jarocinie, SKOK Stefczyka w Jarocinie, PKO w Jarocinie,  PTI Oddz. Dolośląski.  Zwycięzca otrzymał wysokiej klasy tablet marki ASUS ufundowany przez Interaktywną Agencję Reklamy  P11 z Jarocina.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

 

 

Copyright © 2013. Powiatowy Konkurs Informatyczny w Jarocinie Rights Reserved.


Facebook