Archiwum
Projekty
Rok szkolny 2007/2008
60-lecie szkoły
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
 Wydarzenia
 Pola Nadziei
 Wycieczki
 Klub Szkół im. H. Cegielskiego
 SAF
 Zawody sportowe
 Tydzień Kultury
 Liga halowa
 LOP
 Wolontariat
 Akademia Hagera
 Wirtualna fizyka
 LipDub
 Konkursy
 Drzwi Otwarte
 Hipoliga
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2017/2018

III Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015
II Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015
I Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015


III Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015

FERIE ZIMOWE – 17 LUTY 2015r.

Wyniki:

1) QWETRY 2-4 PROKOXY TEAM
Strzelcy: Q-Szczudlak P., Sroka A.,
Prokoxy T.-Czopik K.– 2, Bartosiewicz I.– 2;

2) PROKOXY TEAM 0-2 BEZIKOWE KOKSY
Strzelcy: Bez.K.: Mikuliński J.-2;

3) QWETRY 7-2 BEZIKOWE KOKSY
Strzelcy: Q-Szczudlak P.-4, Goździak -3;
Bezikowe K.: Filipiak M., Fryc;

4) QWETRY 3-3 PROKOXY TEAM
Strzelcy: Q-Szczudlak P., Sroka A.-2,
Prokoxy T.-Nowakowski Ł, Bartosiewicz I.– 2;

5) PROKOXY TEAM 3-4 BEZIK. KOKSY
Strzelcy: Pr.T.-Bartosiewicz, Czopik, Nowakowski
Bez.K.: Mikuliński J.-3, Fryc;

6) QWETRY 2-1 BEZIKOWE KOKSY
Strzelcy: Q- Sroka A.-2,
Bezikowe K.: Filipiak M.;

Lp. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 PKT. BRAMKI MIEJSCE
1 QWETRY X 2-4
3-3
7-2
2-1
7 14-10 I
2 PROKOXY TEAM 4:2
3-3
X 0-2
3-4
4 10-11 III
3 BEZIKOWE KOKSY 2-7
1-2
2-0
4-3
X 6 9-12 II

/M. Łuczak/

II Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015

TURNIEJ NOWOROCZNY – 5 STYCZNIA 2015r.

Wyniki:

1) TSHIPABAMBY 8-0 PROKOXY TEAM
Strzelcy: Słomczyński-4, Urbanek-3, Słowik-1;

2) PROKOXY TEAM 4-2 GOL-ASY
Strzelcy: ProkT. - Czopik, Bartosiewicz, Hut-2,
Gol. - Mielcarek, samob.;

3) TSHIPABAMBY 14-1 GOL-ASY


TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1 TSHIPABAMBY X 8-0 14-1 6 22-1 I
2 PROKOXY TEAM 0-8 X 4-2 3 4-10 II
3 GOL-ASY 1-14 2-4 X 0 3-18 III



GALERIA:

/M. Łuczak/

I Turniej Ligii halowej - sezon 2014/2015

SKŁADY:
pobierz

SYSTEM GIER

1) UŚMIECH KOMBAJNISTY 1-2 RAFALALA
Strzelcy: UK-Szczudlak; RAF- Rowecki, Szymanek.

2) GOL-ASY 2-2 PROKOXY TEAM
Strzelcy: GOL-Mielcarek, Radziejewski; PT-Hut, Krajewski.

3) FC NIEOGARY 1-0 THC ZIELONI
Strzelcy: FC-Filipiak.

4) POGROMCY 1-2 FC PYRY
Strzelcy: POG-Przybyłowicz; FC-Brzóstowicz, Jastrząb.

5) TSHIPABAMBY 4-0 AC PAJACE
Strzelcy: TSH-Słomczyński-2, Urbanek-2.

6) UŚMIECH KOMBAJNISTY 1-0 GOL-ASY
Strzelcy: UK-Jóźwiak.

7) RAFALALA 2-1 PROKOXY TEAM
Strzelcy: RAF-Szymanek, Gozdowski; PT-Oleszak.

8) FC NIEOGARY 4-1 POGROMCY
Strzelcy: FC-Górzyński-2, Filipiak, Baczyński; POG-Wawrzyniak.

9) THC ZIELONI 3-0 FC PYRY
Strzelcy: THC-Skowroński, Nawrot, tadaszak.

10) TSHIPABAMBY 5-1 POGROMCY RODZYNEK
Strzelcy: TSH- Urbanek, Słomczyński-3, Słowik; PR-Bajka.

11) UŚMIECH KOMBAJNISTY 2-1 PROKOXY TEAM
Strzelcy: UK-Szczudlak-2; PT-Hut.

12) RAFALALA 1-4 GOL-ASY
Strzelcy: RAF-Rowecki; Gol-radziejewski-3, Przybysławski.

13) AC PAJACE 0-2 POGROMCY RODZYNEK
Strzelcy: PR-Kwiat-2.

14) FC NIEOGARY 4-1 FC PYRY
Strzelcy: FCN-Górzyński-2, Kmieciak-2; FCP-Brzóstowicz.

15) THC ZIELONI 0-0 POGROMCY

16) AC PAJACE 0-1 PROKOXY TEAM
Strzelcy: PT-Oleszak.

17) GOL- ASY 1-2 POGROMCY
Strzelcy: GOL- Przybysławski; POG-Przybyłowicz-2.

18) UŚMIECH KOMBAJNISTY 1-0 THC ZIELONI
Strzelcy: UK-Jóźwiak.

19) FC PYRY 0-0 (K.1-2) PROKOXY TEAM

20) RAFALALA 1-5 FC NIEOGARY
Strzelcy: RAF-Rowecki; FCN-Kmieciak, Górzyński, Filipiak-3.

21) THC ZIELONI 2-1 POGROMCY RODZYNEK
Strzelcy: THC-Skowroński, Tadaszak; PR-Stelmaszak.

22) PROKOXY TEAM 2-1 POGROMCY
Strzelcy: PT-Hut, Oleszak; POG-Przybyłowicz.

23) FC NIEOGARY 1-1 TSHIPABAMBY
Strzelcy: FCN-Górzyński; TSH-Słomczyński.

24) UŚMIECH KOMBAJNISTY 1-0 POGROMCY RODZYNEK
Strzelcy: UK-Filipiak.

25) RAFALALA 1-7 TSHIPABAMBY
Strzelcy: RAF-Szymanek; TSH-Urbanek-5, Słomczyński-2.


GRUPA A:

LP. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE MECZ BEZPOŚREDNI
1 UŚMIECH KOMBAJNISTY X 1-2 1-0 2-1 6 4-3 II 1-2
2 RAFALALA 2-1 X 1-4 2-1 6 5-6 I 2-1
3 GOL-asy 0-1 4-1 X 2-2 4 6-4 III
4 PROKOXY TEAM 1-2 1-2 2-2 X 1 4-6 IV


GRUPA B:

LP. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 4 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1 FC NIEOGARY X 1-0 4-1 4-1 9 9-2 I
2 THC ZIELONI 0-1 X 0-0 3-0 4 3-1 II
3 POGROMCY 1-4 0-0 X 1-2 1 2-6 IV
4 FC PYRY 1-4 0-3 2-1 X 3 3-8 III


GRUPA C:

LP. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1 TSHIPABAMBY X 4-0 5-1 6 9-1 I
2 AC PAJACE 0-4 X 0-2 0 0-6 III
3 POGROMCY RODZYNEK 1-5 2-0 X 3 3-5 II


ZWYCIĘZCY GRUP - GRUPA MISTRZOWSKA

LP. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE MECZ BEZPOŚREDNI
1 RAFALALA X 1-5 1-7 0 2-12 III
2 NIEOGARY 5-1 X 1-1 4 6-2 II 1-1
3 TSHIPABAMBY 7-1 1-1 X 4 8-2 I 1-1


FINAŁ B- v-ce MISTRZOWIE GRUP

LP. NAZWA DRUŻYNY 1 2 3 PUNKTY BRAMKI MIEJSCE
1 Uśmiech Kombajnisty X 1-0 1-0 6 2-0 I
2 THC Zieloni 0-1 X 2-1 3 2-2 II
3 Pogromcy Rodzynek 0-1 0-2 X 0 1-3 III


Końcowa kolejność I TURNIEJU LIGII HALOWEJ 2014/2015

1. TSHIPABAMBY
2. FC NIEOGARY
3. RAFALALA
4. UŚMIECH KOMBAJNISTY
5. THC ZIELONI
6. POGROMCY RODZYNEK
7. PROKOXY TEAM
8. POGROMCY
9. FC PYRY
10. GOL- ASY
11. AC PAJACE



GALERIA:

Zespół Szkół Zawodowych im. H. Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej
webmaster