Archiwum
Projekty
Rok szkolny 2007/2008
60-lecie szkoły
Rok szkolny 2008/2009
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2015/2016
 Wycieczki
 Biblioteka
 Wydarzenia
 Wolontariat Pola Nadziei
 Wolontariat inne działania
 Wolontariat
 SAF
 Konkursy
 Klub Szkół im. H. Cegielskiego
 ZSZ-kierunki kształcenia
 LO-kierunki kształcenia
 Szkoła bez przemocy
 SZOK
 SKKT
 Spotkania u HIPOLITA
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2017/2018

KONKURSYXVI FINAŁ KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA
FINAŁ VI POWIATOWEGO KONKURSU LOGICZNEGO MYŚLENIA DLA GIMNAZJALISTÓW
OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK - etap rejonowy

XVI finał Konkursu Logicznego Myślenia

We wtorek 15 marca br. w CKZiU w Środzie Wlkp. odbył się po raz szesnasty finał „Konkursu Logicznego Myślenia” dla uczniów szkół średnich. W rozgrywkach uczestniczyło 10 zespołów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Laureaci konkursu:

I miejsce – Andżelika Małowska i Michał Janus z Zespołu Szkół Akademickich w Środzie Wlkp.

II miejsce – Adam Grabowski, Mateusz Litka, Szymon Szczot z Liceum Ogólnokształcącego w Środzie Wlkp.

III miejsce – Hubert Kowarz, Adam Bałażyk, Maciej Brylewski z Zespołu Szkół Rolniczych w Nowym Mieście nad Wartą.

Uczestnicy konkursu wykazali się umiejętnością rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek. Nagrody w konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp, a słodki poczęstunek państwo Anna i Mariusz Skrobosińscy z Piekarni – Cukierni Adam i Ewa.

Serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również nauczycielom, którzy przygotowali młodzież i przybyli z nimi na konkurs.

GALERIA

/R. Mikołajczak, M. Ciesielska/

Finał VI Powiatowego Konkursu Logicznego Myślenia dla gimnazjalistów

10 marca 2016r w świetlicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. spotkali się finaliści VI Powiatowego Konkursu Logicznego Myślenia ze szkół gimnazjalnych. W tym roku w matematycznych zmaganiach uczestniczyło aż 21 zespołów z 11 gimnazjów: Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum z Zespołu Szkół Akademickich ze Środy Wlkp., oraz Gimnazjum z Giecza, Kleszczewa, Krzykos, Nowego Miasta, Pigłowic, Sulęcinka, Słupi Wielkiej i Zaniemyśla.

W listopadzie 2015r podczas eliminacji szkolnych wyłonione zostały po dwa najlepsze zespoły z każdej szkoły. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i prawie wszystkie zespoły poprawnie rozwiązały wszystkie zadania. O zwycięstwie zadecydowała liczba wyników w ostatnim zadaniu. Ostatecznie najlepszym zespołem okazali się uczniowie z Gimnazjum Nr 1: Marek Sobota, Patryk Ratajczak, Marcin Szmania którzy zajęli I miejsce. II miejsce zdobyli uczniowie z Gimnazjum Akademickiego w składzie: Jakub Jaworski, Jakub Kordeczka, Kacper Wujek, a trzecie zespół w składzie: Grzegorz Mąderek, Adrian Wojtczak, Jarosław Ratajczak z Gimnazjum w Kleszczewie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

Organizatorki R. Mikołajczak i M. Ciesielska serdecznie dziękują Starostwu Powiatowemu w Środzie Wlkp. za ufundowanie nagród, państwu Annie i Mariuszowi Skrobosińskim z Piekarni – Cukierni Adam i Ewa za ufundowanie drożdżówek, oraz wszystkim nauczycielom z gimnazjum, którzy przygotowali młodzież i przybyli z nimi na konkurs.

GALERIA

/R. Mikołajczak, M. Ciesielska/

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - etap rejonowy

11 grudnia br. o godz. 11.00 odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Organizatorem był Oddział Rejonowy PCK w Środzie Wlkp, gospodarzem - Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp, a uczestnikami zwycięzcy etapu szkolnego ze średzkich szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także Gimnazjum w Słupi Wielkiej.

Reprezentacja CKZiU w Środzie Wlkp to: Maria Kniat, Marta Strugała, Joanna Pokrywiecka uczennice klasy 3TEG. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań. II miejsce w konkursie zajęła Marta Strugała przegrywając zaledwie jednym punktem ze zwyciężczynią. Gratulujemy!!

GALERIA

/K. Hoffmann-Kulawik/

Zespół Szkół Zawodowych im. H. Cegielskiego w Środzie Wielkopolskiej
webmaster