CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK HIPOLIT INSTAGRAM
powiatsredzki BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 4 LETNIE
Liceum Ogólnokształcące - klasa dietetyczna. Jeśli należysz do osób, których zainteresowania wiążą się ze zdrowym stylem życia, prawidłowym odżywianiem i różnymi formami aktywności ruchowej to liceum dietetyczne jest dla Ciebie. Wybierając naukę w klasie dietetycznej uczniowie oprócz przedmiotów ogólnokształcących zgłębiają tajniki właściwego odżywiania się, poznają i komponują różnorodne diety, poznają pracę dietetyka. Mają również możliwość poznania różnych form aktywności ruchowej oraz turystki krajoznawczej. To klasa dla tych, którzy planują związać swoją przyszłość z dietetyką, kosmetologią, biologią, edukacją zdrowotną, wiedzą o żywności.Liceum Ogólnokształcące - klasa policyjna to propozycja czteroletniej szkoły ogólnokształcącej z dodatkowymi przedmiotami „ policyjnymi” prowadzonymi przez fachowców (policjantów).
Celem tego profilu jest przybliżenie młodzieży charakteru pracy policji, promowanie bezpiecznych postaw i zachowań, przygotowanie do świadomego udziału w budowie społeczeństwa obywatelskiego oraz potrzeba przygotowania profesjonalnie wykształconych kandydatów do pracy w Policji i innych służbach mundurowych.
Specjalność policyjna jest ofertą skierowaną przede wszystkim do uczniów widzących swoją przyszłość w policyjnym mundurze. Rozważyć ją jednak powinni wszyscy, którzy myślą o pracy w służbach mundurowych.
Program nauczania jest nastawiony przede wszystkim na dobre zdanie egzaminu maturalnego. W ramach szkolenia policyjnego kadeci realizują przedmioty szeroko związane z tematyką policyjną. Organizowane są wyjazdy dydaktyczne, warsztaty szkoleniowe, obozy przetrwania związane z wiedzą teoretyczną jak i praktyczną oraz sprawdzeniem sprawności fizycznej.

trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/