CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w ¦rodzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK HIPOLIT INSTAGRAM
powiatsredzki BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)


KOŁO RĘKODZIELNICZE

Witamy serdecznie!
Zapraszamy chętnych co drugi poniedziałek o godzinie 15:15 do sali 005.
Kolejne spotkanie odbędzie się 20.03.2017r.
/E.Cukrowska/

Dnia 27.02.2017r. odbyło się piąte spotkanie Koła rękodzielniczego. Wykonaliśmy korale z ufilcowanych na wcześniejszych zajęciach korali, z dodatkiem tego, co kto chciał. :)
/E.Cukrowska/

Dnia 23.01.2017r. odbyło się czwarte spotkanie Koła rękodzielniczego. Dla odmiany wykonaliśmy świeczniki techniką decoupage. Efekt możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.
/E.Cukrowska/

Dnia 09.01.2017r. odbyło się trzecie spotkanie Koła rękodzielniczego. Filcowaliśmy (techniką na mokro) koraliki, by w późniejszym terminie wykonać korale. Muszę przyznać, że ręce bolą. A jaką cierpliwością trzeba się wykazać! Ale to, co się tworzy jest tego warte.:)
/E.Cukrowska/

Dnia 19.12.2016r. odbyło się drugie spotkanie Koła rękodzielniczego. Z racji zbliżających się świąt wykonaliśmy bombki (z materiału na styropianie). Efekt pracy oceńcie sami, ale mi się bardzo spodobał. :) Mamy dowód jak można zrobić "coś z niczego".
/E.Cukrowska/

Dnia 28.11.2016r. odbyły się pierwsze "oficjalne" zajęcia rękodzielnicze. Filcowali¶my metod± na mokro koraliki z wełny czesankowej, które potem zostały wykorzystane do wykonania kolczyków według własnego pomysłu.
/E.Cukrowska/

W roku szkolnym 2016/2017 ruszyły zajęcia rękodzielnicze. Rozpoczęli¶my od warsztatów, które odbyły się podczas Tygodnia Kultury. Uczestnicy brali udział w takich zajęciach jak: "biżuteria recyklingowa" - kolczyki z plastikowych butelek w poł±czeniu z koralikami; "trwały przedruk na tkaninę - zakładka do ksi±żki z własnym imieniem.
/E.Cukrowska/

trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/