CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK HIPOLIT INSTAGRAM
powiatsredzki BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)

PROJEKTY UNIJNEPodniebna szkoła

Warsztaty w Hrmanowie

Podniebna szkoła

Uczniowie I klasy policyjnej i ratowniczej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp. biorą udział w projekcie „Podniebna szkoła” realizowanym przez Stowarzyszenie SILS. Działania realizowane w ramach projektu obejmują m.in. kursy pierwszej pomocy, warsztaty językowe, wsparcie doradcy zawodowego oraz wyjazdowe warsztaty z przedsiębiorczości i kariery. Młodzież rozpoczęła zajęcia z języka angielskiego. Ponadto w dniach 22.02 - 23.02. 2014r. uczestniczyła w kursie pierwszej pomocy i otrzymała Międzynarodowe Certyfikaty EFR – potwierdzające ukończenie szkolenia Pierwsza Pomoc Przedmedyczna EFR – nadające uczestnikowi szkolenia tytuł: RATOWNIK EFR PIERWSZA POMOC. W dniach 8.03 – 9.03. 2014r. młodzież aktywnie i z pełnym zaangażowaniem brała udział w dwudniowych wyjazdowych warsztatach z przedsiębiorczości i kariery w Hermanowie. Uczestnicy projektu poprzez atrakcyjne zajęcia zdobywają nowe umiejętności, które pozwolą im odnaleŸć się w otaczającej rzeczywistości.

więcej o projekcie

Warsztaty w Hrmanowie

W dniach 10-11 maja 2014 uczniowie klas policyjnej i dietetyczno-ratowniczej wzięli udział w kolejnych warsztatach odbywających się w Hermanowie w ramach projektu "Podniebna szkoła". Tym razem były to warsztaty kariery. Uczniowie poznali zależność pomiędzy wykształceniem a pracą zawodową. Celem tych zajęć jest przygotowanie do podejmowania trafnych decyzji w planowaniu swojej przyszłości. Podczas dwudniowego wyjazdu był czas zarówno na naukę, jak i rozrywkę przy ognisku i tańcach na świeżym powietrzu.

trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/