CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
w Środzie Wielkopolskiej

godło Dzieci są naszym najcenniejszym darem, a Szkoła jest dla Nich, a nie One dla Szkoły. Einstein godło HIPOLIT FACEBOOK HIPOLIT INSTAGRAM
powiatsredzki BIP Erasmus+ Szkolne Koło LOP LO Policyjne Radio HIPEK

LO dla dorosłych

Informacje

NASI PRACODAWCY       

Praktyki

SZKOŁY PARTNERSKIE       

Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

NASI PARTNERZY

[Rozmiar: 4519 bajtów]
[Rozmiar: 14037 bajtów] [Rozmiar: 1873 bajtów] [Rozmiar: 6707 bajtów] decora (2 kB)Fachowcy z Hipolita kolejna edycja

Fachowcy z Hipolita

Fachowcy z Hipolita kolejna edycja

Kolejna tura szkoleń w ramach projektu „Fachowcy z Hipolita” rozpoczęła się 12 lutego. W ciągu pierwszego tygodnia ferii 10 logistyków, 10 elektryków i 10 informatyków brało udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. W sumie 30 uczniów szkół zawodowych nabędzie do końca roku szkolnego kwalifikacje (wózek widłowy, elektryk z uprawnieniami, grafik), a następnie sprawdzi je w praktyce na płatnych stażach w średzkich firmach. Projekt realizuje Stowarzyszenie „SILS” we współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, a środki uzyskane zostały z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego z poddziałania 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży. Jest to już kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie "SILS" oraz CKZiU, a w procedurze oceny czeka już kolejny adresowany do młodzieży ze szkół ogólnokształcących.

GALERIA:

Fachowcy z Hipolita

Miło nam poinformować, że w dniu 23 stycznia podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Fachowcy z Hipolita”. 60 uczniów szkół zawodowych w ramach CKZiU w Środzie nabędzie kwalifikacje (wózek widłowy, elektryk z uprawnieniami, grafik), a następnie sprawdzi je w praktyce na płatnych stażach w średzkich firmach. Biuro projektu mieści się w siedzibie Stowarzyszenia „SILS” przy ulicy Poselskiej 5c/2 w Środzie Wielkopolskiej.

Więcej informacji na stronie ==>http://sils.org.pl/fachowcy-z-hipolita/


GALERIA:

trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/